Golden Yacca a její účinky na zvířata

<Enter article excerpt>

Věděli jste, že i zvířata mohou užívat výživový doplněk Golden Yacca stejně jako lidé? Užívaní tohoto doplňku nese s sebou spoustu výhod, které se mohou projevit na celkové vitalitě a životní pohodě vašeho čtyřnohého miláčka. K přírodním doplňkům výživy se dnes přiklání i řada alternativních veterinářů, aby doplnili léčbu nebo zmírnili příznaky některých nežádoucích projevů chorob.

Co je Golden Yacca a jak působí v těle zvířat?

Golden Yacca je doplněk stravy s obsahem saponínů, nejedná se o lék. Výživový doplněk není určený jako náhrada pestré stravy ani léků. U domácích mazlíčků nedovedeme říct na 100 procent, jak a v jaké míře dokáže užívání Golden Yaccy ovlivnit celkový zdravotní stav zvířete. Samotné užívání přípravku se však doporučuje, a to z toho důvodu, že jak je již známo, saponiny obsažené v Golden Yacce napomáhají k odstranění škodlivých elementů a usazenin z těla, tedy napomáhají k celkové detoxikaci organizmu. Co pomáhá lidem, může tedy pomoci i zvířatům, protože podobné problémy mají i naši miláčci – psy a kočky.

Golden Yacca pro psy

Na základě recenzí našich zákazníků evidujeme případy, kdy byl produkt Golden Yacca podáván pejskům s omezenou mobilitou. Ta trápí psy podobně jako lidi. Majitelé kromě podáváni předepsaných veterinárních leků svým pejskům denně přidávali kapsle Golden Yaccy do krmiva a pozorovali postupné zlepšení jejich vitality. Měli jsme případy, kdy psy, kteří se sotva postavili na zadní nohy se po pár měsících užívaní Golden Yaccy v kombinaci s léčivy normálně pohybovali a běhali, bez jakýchkoliv náznaků těžkostí. Nejviditelnější výsledky byly dosaženy u jedinců, u kterých nežádoucí příznaky netrvaly déle než 2-3 roky. Efekt saponinů pak v závislosti od délky onemocnění a věku pejska prudce klesal.

Dávkování doplňku stravy Golden Yacca pro psy a kočky

Doporučená denní dávka pro střední plemena psů (v dospělosti do 25 kg) jsou 2 tobolky denně (1-0-1). Trpasličí plemena (v dospělosti do 5 kg) užívají 1 tobolku denně (1/2-0-1/2). Velkým plemenům psů (v dospělosti do 40 kg) podávejte max. 3 tobolky denně (1-1-1).

U koček dávkujeme výživový doplněk Golden Yacca také podle hmotnosti. Průměrná kočka obvykle váží 2 až 7 kg - hmotnost závisí od plemena a věku kočky. V tomto případě doporučujeme podávat max. 2 tobolky Golden Yaccy denně, které můžete rozdělit na více denních dávek.
U větších plemen koček, které dorůstají do hmotnosti až 12 kg, můžete dávkovat 3 tobolky denně.

Celé tobolky Golden Yacca doporučujeme přidat přímo do krmiva. Prášek v tobolkách Golden Yacca má výraznou hořkou chuť a může se stát, že pes nebo kočka nebude chtít vodu nebo potravu konzumovat, když do ní obsah tobolky zamícháte.

Zásady ochrany osobních údajů

Používáme cookies, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. More info...