Golden Yacca Plus - detoxikace přirozenou cestou

<Enter article excerpt>

Detoxikace je proces, který v lidském těle probíhá prakticky nepřetržitě. I když je náš organismus přirozeně nastaven na takové "samo-uzdravování" - odstraňování nepotřebných a odpadních látek z těla, musí v dnešní době odolávat mnohem většímu množství škodlivin, než jak tomu bylo v minulosti. 

Ačkoli všichni víme, jak zdraví a vitalita ovlivňují kvalitu našeho života, věnujeme jim stále málo pozornosti. Uspěchaný životní styl, kvalita a způsob připravovaných potravin, nebo způsob trávení volného času mají na naše tělo a jeho fungování zásadní vliv. Proto je třeba náš organismus detoxikovat v pravidelných intervalech.

Doplněk stravy Golden Yacca Plus obsahuje 50 % saponinů a 50 % zeleného ječmene, přičemž oba tyto přírodní složky fungují na jiném principu a jejich vzájemným působením se dosáhne komplexnější účinek celého procesu detoxikace.

Yucca Schidigera – rostlina se zázračnými účinky

Yucca Schidigera je vždy zelená rostlina, ze které se šetrnými technologiemi získává extrakt ve formě prášku a která roste celoročně v náročných pouštních podmínkách na území USA a Mexika.

Původní obyvatelé, američtí indiáni z kmene Navaho, tuto rostlinu nazývají "Stromem života" a po celá staletí ji využívají nejen jako užitkovou rostlinu, ale i jako doplněk jejich každodenní stravy.

Yucca obsahuje saponiny

Slyšeli jste už někdy o saponinech? Saponiny jsou aktivní látky především rostlinného původu, které pomáhají snižovat povrchové napětí v těle. Jelikož se proces detoxikace začíná v trávicím traktu, účinkují saponiny nejprve tam a pomáhají rozpouštět usazeniny.

Zlepšují tak celkové trávení přijímané potravy. Tím přispívají k lepšímu vstřebávání živin a napomáhají tak účinně metabolizovat ostatní složky potravy.

Zelený ječmen a jeho účinky

Zelený ječmen se řadí mezi superpotraviny, protože pomáhá z těla vylučovat zatěžující látky jakými jsou různá chemická aditiva, či pesticidy. Největší vliv na celkovou detoxikaci mají obsažené enzymy a chlorofyl.

Celkově tak zelený ječmen podporuje očistu těla a metabolismus, je přírodním zdrojem celé řady vitaminů a minerálních látek, které lidskému organismu umožňují dlouhodobou, nepřetržitou a vyrovnanou činnost.

Detoxikace pomocí Golden Yacca Plus

Pro co nejlepší výsledek detoxikace se doporučuje užívat celou kúru Golden Yacca Plus 70g (1 celé balení) bez přerušení.

Doporučená denní dávka pro dospělého člověka jsou 2 až 4 tobolky denně
(dávkování: 1-0-1 nebo 1-2-1).

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Případné předávkování nemá škodlivé účinky.

 

Nezapomínejte však, že výsledky očistné kúry jsou do značné míry závislé
i na celkovém stavu vašeho organismu.

Detoxikace organismu

Saponiny obsažené v rostlině Yucca Schidigera působí v těle ryze fyzikálně a napomáhají tak k detoxikaci organismu odstraňováním usazenin.

Podpora metabolismu

Obsažené saponiny napomáhají k odstraňování odpadních produktů látkové přeměny z lidského těla a tím zlepšují činnost jednotlivých orgánů.

Doplnění vitamínů

Díky 50% obsahu zeleného ječmene organismus získá důležité minerály a vitamíny pro správné fungování organismu.

Existuje mnoho způsobů, jak můžeme pomoci našemu tělu obnovit jeho funkce. Detoxikace pomocí saponinů a zeleného ječmene patří proto k šetrným a přirozeným metodám detoxikace, kterou můžete kdykoliv podstoupit v pohodlí svého domova.

Zásady ochrany osobních údajů

Používáme cookies, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. More info...