Jsme v tom spolu – bezpečnostní opatření během karantény

<Enter article excerpt>

Nebereme zdraví jako samozřejmost – zavedená opatření
během karantény

Vážení zákazníci,

bezpečnostní opatření k zamezení šíření koronaviru (COVID-19) se samozřejmě týkají i nás ve firmě EGYM Bohemia, což ovlivňuje i naše běžné fungování ve firmě. Všichni naši zaměstnanci i obchodní partneři dělají vše, co je v jejich silách, aby pro Vás i nadále v této výjimečné situaci poskytovali služby na obvyklé vysoké úrovni.

Samozřejmě, v současné situaci, je na prvním místě kromě spokojenosti našich zákazníků i zdraví našich zaměstnanců. V našich kancelářích a logistických centrech našich partnerů byly podniknuty mimořádná ochranná opatření, abychom pomohli zpomalit šíření koronaviru. Zároveň však dbáme také o to, aby k Vám vaše objednávka dorazila spolehlivě a bezpečně.

• Budou všechny výrobky i nadále dostupné?

Všechny produkty uvedené na e-shopu máme skladem a momentálně nehrozí, že by v nejbližší budoucnosti došlo k nedostupnosti zboží.

S ohledem na všechny naše zákazníky bychom vás proto chtěli požádat, abyste objednávku u nás zadali jako obvykle, tedy v obvyklých množstvích a pouze v případě potřeby, abychom vyhověli požadavkům všech našich zákazníků.

• Mám očekávat zpoždění zásilky?

Vzhledem k vysokému objemu objednávek a celkovému zvýšení nároků na naše přepravce, doručujeme balíky v dodací lhůtě 2-3 pracovních dnů. Náš logistický tým však velmi usilovně pracuje na tom, aby k vám balík dorazil co nejrychleji.

Jakmile bude vaše objednávka na cestě, dostanete upozornění o přepravě s odkazem na zvolenou doručovací službu. Pomocí tohoto odkazu můžete sledovat stav doručení vaší zásilky a v případě potřeby změnit čas a datum doručení.

• Servis a platba

Z důvodů omezení platných v souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným na území ČR a následnými usneseními vlády ČR o krizových opatřeních při doručování zásilek na dobírku, přepravní partneři Zásilkovna a DPD umožňují úhradu dobírkové částky pouze bezhotovostně, prostřednictvím platební karty.

• Bezpečné doručení

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) je pravděpodobnost rizika nákazy koronavirem prostřednictvím balíčku, který prošel velké vzdálenosti a byl vystaven různým vnějším podmínkám a teplotám, jen velmi nízká. Studie naznačují, že koronavirus může přežít na površích pouze krátkou dobu.

Chraňte sebe i ostatní! Při přebírání zásilky nezapomínejte na ochranná opatření – rouška a následná dezinfekce rukou.

Rádi bychom využili této příležitosti a poděkovali vám za pochopení a zachovanou přízeň i v tomto neobvyklém období. Jsme rádi, že vám i nadále pomáháme s upevňováním vaší vitality, abyste každým dnem byli lepší verzí sama sebe.

Dbejte o sebe a zdraví svých blízkých a přátel! Věříme, že tato situace co nejdříve poleví a vše se vrátí zpět do normálu.

Zásady ochrany osobních údajů

Používáme cookies, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. More info...