Golden Yacca

4 položek celkem

Cena

5813486
15813486
Golden Yacca 22g kod43
od 581 Kč

Obsah balení: min. 32 kaps.  

43/ANO
Golden Yacca 75g kod46
od 1 743 Kč

Obsah balení: min. 125 kaps.  

46/ANO
Golden Yacca Plus 70g kod52
od 1 743 Kč

Obsah balení: min. 120 kaps.  

52/ANO
Golden Yacca 150g kod49
od 3 486 Kč

Obsah balení: min. 250 kaps.  

49/ANO

Golden Yacca je přírodní rostlinný produkt obsahující saponiny, které se získávají šetrnou technologií z rostliny Yucca Schidigera. Golden Yacca je doplněk stravy, nejedná se o lék.

Saponinové složky v rostlině Yucca Schidigera snižují povrchové napětí všech sedimentů a škodlivých elementů v krvi, rozřeďují je a tímto způsobem napomáhají k jejich odstraněni z lidského těla, tedy napomáhají k detoxikaci organismu (schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení a odborného výkladu EU).

Saponiny podporují látkovou výměnu probíhající v živém organismu. Snižují povrchové napětí, které znemožňuje kapalinám zvětšovat svůj povrch. Pokud dojde ke zvýšení povrchového napětí, kapalina nemůže přilnout na celý pevný povrch a tvoří na něm kapky, nebo se nedokáže dostat mezi dvě tuhé částice nebo tuhou částici a pevnou plochu. Tento stav na druhé straně umožňuje tuhým částicím přilnout na pevném povrchu. Tekutina je nedokáže „spláchnout“. Pokud dojde ke snížení povrchového napětí, plocha se stává smáčivější, tekutina se rozplyne po celé ploše a dostává se také mezi tuhé částice nebo mezi částice a plochu. Tímto aktem tekutina obklopí tuhé částice a vytvoří z nich pravé nebo nepravé roztoky. Prostě emulguje a odstraní je z místa přilnutí. Nejedná se o makroskopický proces. Dochází k uvolňování molekuly po molekule.

Saponiny působí ryze fyzikálně. To se projevuje v jejich činnosti, může pomoci všude tam, kde je společným jmenovatelem usazování tuhých částic v důsledku normálního nebo zvýšeného povrchového napětí. Léky působí v organismu chemicky nebo biologicky. Chemickým působením rozumíme skutečnost, kdy se na některé struktury nebo látky léky chemicky vážou, něco rozkládají, něco syntetizují. Jiná situace nastává u saponinů. Ty účinkují pouze fyzikálně, to znamená, že snižují povrchové napětí, ale s ničím se neslučují, nic nerozkládají, nic neurychlují, nic nezpomalují. Golden Yacca naším organismem „proteče“, aniž by nějakým způsobem působila chemicky nebo biologicky. V tom tkví také podstata její činnosti, ale v tom je také háček pochopení její funkce.