O nás

EGYM Bohemia - rodinná firma s tradicí

Produkt Golden Yacca je na českém trhu stabilně zastoupený již od roku 1995. Představuje tak stálou kvalitu, za kterou se může zaručit mnoho naších spokojených zákazníků, partnerů a přátel. Produkt Golden Yacca si navíc, jako kvalitní rostlinný doplněk stravy, získal i odborné uznání lékařů, přírodních léčitelů a lékárníků.


Společnost EGYM Bohemia s.r.o. je rodinný podnik, který založila rodina Bankó. Postupné seznamování veřejnosti s výživovým doplňkem Golden Yacca vedlo nejen k rozšiřování spolupráce v rámci rodiny, ale také k vytváření pracovních nabídek pro další zaměstnance. V současnosti se už do každodenních činností společnosti aktivně zapojuje i druhá generace rodiny Bankóové.

Úcta ke zdraví je naše motivace

Naší motivací je úcta ke zdraví, protože věříme, že vhodně zvolená prevence je lepší než dlouhodobé nebo opakované léčení konkrétních nemocí. Cílem naší rodinné firmy je informovat naše zákazníky a všechny zájemce o zdravý životní styl o možnostech detoxikace těla, vzdělávat je ve výživě a prosazovat tak myšlenku celostní medicíny jako udržitelného životního stylu.

Naše velká Yacca rodina

Za více než 25 let působení na českém i slovenském trhu, a ve spolupráci s našimi dealery, jsme vybudovali dobré jméno a důvěru v produkt Golden Yacca. Proto si velice vážíme kvalitu práce našich dealerů a distributorů a jejich přínosu k vytváření dobrého jména produktu Golden Yacca.

Výživový doplněk Golden Yacca má sílu nejen v kvalitě a v dlouholetém úspěchu, ale hlavně i v tom, že za naším produktem stojí spokojení zákazníci a důvěryhodní distributoři. Vybudovali jsme jednu velkou rodinu přátel a nikdy se nesnažili nadřazovat, nebo být důležitější, než naši spolupracovníci nebo zákazníci.

přírodní produkt respektujeme dokonalost přírody zkušenosti od roku 1995 žádné umělé aditiva


Naším dlouhoročním mottem je vždy přistupovat ke každému našemu zákazníkovi lidsky a s úctou, nehledě na peníze a vlastní zájmy. Svoji každodenní práci děláme s velkým elánem a pokorou. Myslíme si, že v dnešním světe bez těchto zásad nemůže mít dlouhodobou budoucnost žádný produkt nebo společnost.

Těší nás, že od našich spokojeních zákazníků dodnes každodenně dostávame pozitivní reference a ohlasy a že Vaše důvěra v Golden Yaccu i po tolika letech nadále roste.

Pro nás je tohle největším důkazem o kvalitě produktu Golden Yacca, který Vám už po téměr tři desetiletí nabízíme.

Historie společnosti EGYM

Obchodní název Golden Yacca vytvořil v roce 1988 Roland Turwald zakladatel mateřské spol. EGYM se sídlem v Německu

 

Název EGYM je zkratkou anglických slov European Golden Yacca Marketing.

Název Golden Yacca je vytvořený z kombinace slov Golden a Yacca. První slovo GOLDEN se odvolává na hodnotu rostliny Yucca schidigera. Slovo YACCA je fonetický přepis výslovnosti rostliny yucca, jelikož původní obyvatelé název rostliny vyslovují jako yacca.


Výrobce produktu společnost EGYM, Kempen, Německo kromě České republiky dováží a distribuuje doplněk výživy Golden Yacca i do jiných zemí v Evropě: Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Rumunsko.

Společnost EGYM Bohemia s.r.o. působí v České republice od roku 2000. Je výhradním dovozcem a distributorem doplňku výživy Golden Yacca na základě pověření od výrobce produktu EGYM, Kempen, Německo.

od r. 1995

na českém trhu

do 24 hodin

expresní doručení 

členské slevy

věrnostní program 

více než 25000

spokojených zákazníků 

 

Významné mílniky

r. 1995 - Zahájení distribuce doplňku stravy Golden Yacca v České republice

r. 1997 - Rozšíření produktové řady o Golden Yacca Plus

r. 2000 - EGYM Bohemia s.r.o. přebírá práva dovozu a distribuce produktu Golden Yacca

r. 2003 – Stěhujeme se do nových prostor (Na Pankráci 1062/58) 

r. 2008 - Registrování Ochranné známky Golden Yacca

r. 2009 - Spouštíme náš první funkční e-shop

r. 2011 - Do firmy nastupuje syn majitelů Tomáš

r. 2014 - Zpřísnění pravidel pro prezentaci výživových doplňků - nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011 a 1924/2006

r. 2018 - Nový eshop - Obsahově i vizuálně kvalitnější webová stránka goldenyacca.cz

 
 

EGYM Bohemia s.r.o. je členem asociace ČASP