Golden Yacca - otázky, na které se nás často ptáte

Přemýšlíte o koupi výživového doplňku Golden Yacca? Rádi Vám v následujícím článku poskytneme užitečné informace, které byste před samotným nákupem tohoto produktu měli brát v úvahu.

Připravili jsme pro vás přehled 10 nejčastějších otázek, se kterými se na nás v souvislosti s užívaním výživového doplňku Golden Yacca obracíte.

1. CO JE TO GOLDEN YACCA?

Golden Yacca je doplněk stravy, který obsahuje přírodní saponiny – účinné látky, které pomáhají snižovat povrchové napětí v celém organismu. Snižováním povrchového napětí přispívají saponiny k rozředění a postupnému odstraňování různých pevných částic, které se usazují v našem těle. Tím, že saponiny odstraní tyto usazeniny z lidského těla, které vznikají především nesprávnými stravovacími návyky, napomáhají k celkové detoxikaci organismu.

Extrakt saponinů v podobě prášku, který se získává šetrnou technologií z rostliny Yucca Shidigera, je pro jednodušší dávkování balený ve formě želatinových tobolek. Produkt neobsahuje žádné chemické přídavky ani barviva.

Výživový doplněk Golden Yacca není určený jako náhrada pestré stravy ani léků. Člověk, který užívá přípravek Golden Yacca se musí i nadále řídit radami svého lékaře. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

UPOZORNĚNÍ: Výživový doplněk Golden Yacca nesmí užívat osoby po transplantaci celého orgánu.

2. CO JSOU TO SAPONINY?

Saponiny jsou bioaktivní složky obsažené hlavně v rostlinách. V přírodě se vyskytuje víc než 150 druhů saponinů, které mají vícero účinků. Výživový doplněk Golden Yacca obsahuje steranové a terpenové saponiny, které se získávají z rostliny Yucca Shidigera a podporují látkovou výměnu v organismu.

Saponinové složky v rostlina Yucca Shidigera snižují povrchové napětí všech sedimentů a škodlivých elementů v krvi, ředí je a tím přispívají k jejich odstranění z lidského těla, čímž pomáhají detoxikovat organismus (schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení a odborného výkladu EU).

3. JAKÝ JE ROZDÍL MEDZI GOLDEN YACCA A GOLDEN YACCA PLUS?

Přípravek Golden Yacca obsahuje extrakt z rostliny Yucca Shidigera ve formě prášku, který je bohatý na saponiny. Golden Yacca se doporučuje jako výživový doplněk v případě, že plánujete detoxikovat svůj organismus. Můžete ho užívat podle potřeby i několikrát do roka, případně dlouhodobě, v závislosti na Vaší kondici a zdravotním stavu. Přípravek Golden Yacca můžete užívat i jako prevenci před usazením tuhých částic v těle.

Přípravek Golden Yacca Plus obsahuje 50 % extraktu z rostliny Yucca Shidigera a 50 % prášku ze zeleného ječmene. Zelený ječmen je přírodním zdrojem celé řady vitamínů a minerálních látek, které lidskému organismu umožňují dlouhodobou, nepřetržitou a vyrovnanou činnost. (schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení a odborného výkladu EU)

Přípravek Golden Yacca Plus je vhodný v případě, že chcete detoxikovat svůj organismus a zároveň tělu dodat vitamíny a minerální látky, které jsou přirozeně obsažené v ječmenu. Golden Yacca Plus lze užívat jako součást regenerace po sportu nebo při zvýšené fyzické zátěži.

4. JAK FUNGUJE DETOXIKACE S GOLDEN YACCA?

Přípravek Golden Yacca je výživový doplněk určený k detoxikaci těla. Obsažené saponiny v přípravku Golden Yacca odstraňují nežádoucí pevné látky, škodlivé nečistoty a usazeniny z lidského těla. Pomocí saponinů dochází k ředění škodlivých usazenin a k jejich efektivnějšímu vylučování z lidského těla. Odstranění nežádoucích nečistot z těla je hlavním cílem detoxikace pomocí přípravku Golden Yacca.

Detoxikace je způsob, jakým zregenerovat naše tělo přirozeně. Nejedná se o žádnou drastickou dietu, ale o součást zdravého životního stylu. Detoxikace je prospěšná tělu na mnohých úrovních a její součástí je nejen vyvážená strava, ale i pohyb a zdravý spánek. Pokud si zvoleným způsobem detoxikace nejste jistí, doporučujeme konzultovat průběh detoxikace s Vaším ošetřujícím lékařem nebo distributorem produktu.

5. PO JAKÉ DOBĚ POCÍTÍM POZITIVNÍ ÚČINKY GOLDEN YACCA?

Působení přípravku Golden Yacca je u každého klienta velmi individuální a závisí na vícero faktorech – rychlost metabolismu, životní styl, věk, strava atd. Někdo se proto cítí výrazně lépe už v prvních dnech užívání přípravku, někteří na sobě pozorují výrazné zlepšení až později.

Ideální je proto projít si kontrolním vyšetřením u svého ošetřujícího lékaře před začátkem a po ukončení detoxikační kůry s Golden Yacca, abyste zjištěné výsledky mohli objektivně porovnat.

6. V JAKOU DENNÍ DOBU MÁM GOLDEN YACCU UŽÍVAT A V JAKÉM MNOŽSTVÍ?

Doporučená denní dávka Golden Yaccy pro dospělého člověka jsou 2 tobolky denně, ráno a večer (1-0-1). Při zvýšené zátěži (fyzické i psychické) je možné dávku navýšit na 6 tobolek denně. Případné předávkování nemá žádné vedlejší účinky, avšak užívání více než 6 tobolek denně není nutné.

Účinek Golden Yacca není ovlivněný stravou, můžete jich tedy užívat nalačno nebo po jídle. Je důležité, abyste tobolku zapili studenou nebo vlažnou tekutinou. Při vyšších teplotách dochází ke snížení účinných látek. Po dobu užívání přípravku Golden Yacca není potřeba zvyšovat příjem tekutin, stačí dodržovat zásady správného pitného režimu.

Jak začít s dávkováním?
Dospělý člověk užívá první týden kůry 1 tobolku denně, nejlépe ráno. Od druhého týdne se užívá jedna tobolka ráno, druhá večer. Očistná kůra si vyžaduje užívání nejméně tolik „malých“ balení (22 g) kolik má člověk „křížků na hřbetu“. To znamená, 30letý alespoň jedno balení Golden Yacca 75g, 50letý jedno balení Golden Yacca 150g, atd.

7. MOHU UŽÍVAT GOLDEN YACCA DLOUHODOBĚ?

Přípravek Golden Yacca se může užívat i dlouhodobě. Nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky a není návykový. V současnosti je naše tělo vystavované toxinům nejen z jídla, ale i ze životního prostředí či práce. Proto je pravidelná detoxikace organismu prospěšnější než jednorázové dávky přípravku Golden Yacca.

8. MOHU UŽÍVAT GOLDEN YACCA I PŘI TĚHOTENSTVÍ?

Přípravek Golden Yacca se může užívat i v době těhotenství, nemá žádný vliv na jeho průběh a na vývoj dítěte. O vhodnosti užívání se však raději poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

9. JE GOLDEN YACCA VHODNÁ I PRO DĚTI?

Přípravek není určený pro děti do 3 let. Doporučená denní dávka pro děti od 3 do 10 let je první týden jen půl tobolky, nejlépe ráno. Druhý týden půl tobolky ráno a půl večer. Děti nad 10 let užívají normální dávky jako dospělí a měli by užít alespoň dvě balení.

10. CO KDYŽ UŽÍVÁM JINÉ LÉKY? MÁM O UŽÍVÁNÍ TOHOTO VÝŽIVOVÉHO DOPLŇKU INFORMOVAT SVÉHO LÉKAŘE?

Výživový doplněk Golden Yacca je možné zařadit do jídelníčku při jakékoliv léčbě. Golden Yacca není lék. Léky běžně působí v organismu na chemické nebo biologické bázi. Saponiny obsažené v přípravku Golden Yacca účinkují čistě fyzikálně, tedy pomáhají snižovat povrchové napětí. Golden Yacca proto nesnižuje ani neovlivňuje účinky předepsaných léků, resp. účinky jiných výživových produktů (vitamíny a doplňky stravy).

Golden Yacca kontraindikace:
U přípravku Golden Yacca existuje jen jedna kontraindikace – přípravek Golden Yacca nesmí užívat osoby po transplantaci celého orgánu (kostní dřeň, ledviny, srdce apod.).

Zlomeniny (fixace pomocí šroubů), zubní implantáty, umělé nitrooční čočky a rekonvalescence po operaci nejsou kontraindikací při užívání produktu Golden Yacca.