Golden Yacca - dávkování

Detoxikace je účinný způsob, jak nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu, či způsob jak podpořit unavený metabolismus. Detoxikace jako taková může probíhat na několika úrovních. Důležité je proto zvolit si vhodnou metodu detoxikace, která nemá žádné negativní vedlejší účinky na naše zdraví.

Princip detoxikace pomocí saponinů je založen na postupném odstraňování usazenin, které se v těle, či jednotlivých orgánech nahromadily. Saponiny obsažené ve výživovém doplňku Golden Yacca působí na každého individuálně a jejich účinek se vždy odvíjí a závisí hlavně také na aktuálním zdravotním stavu uživatele. 

Pro maximální detoxikační účinek se proto doporučuje užívat přípravky s obsahem kvalitních saponinů, které jsou získávány šetrnou extrakcí z jednotlivých částí rostliny Yucca Schidigera.

 

Doporučené dávkování (Předpokladem pro níže uvedené dávkování je dobrá celková kondice a zdravotní stav uživatele)

Golden Yacca: Doporučená denní dávka Golden Yaccy pro dospělého člověka jsou 2 tobolky denně, ráno a večer (1-0-1). Při zvýšené zátěži (fyzické i psychické) lze dávku navýšit na 6 tobolek denně.

Dospělý člověk užívá první týden kúry 1 tobolku denně, nejlépe ráno.
Od druhého týdne se užívá jedna tobolka ráno, druhá večer.

Očistná kúra vyžaduje užívání nejméně tolika malých flakónů (22 g), kolik má člověk křížků na zádech. To znamená, 30letý alespoň jedno balení Golden Yacca 75 g, 50letý jedno balení Golden Yacca 150 g atd.

Jak doporučuje užívat přípravek Golden Yacca známý český bylinkář Břetislav Nový, známý jako Dědek kořenář, se dozvíte ZDE

Golden Yacca Plus: Doporučená denní dávka pro dospělého člověka jsou 2 až 4 tobolky denně (dávkování 1-0-1 nebo 1-2-1). Ideální komplexní detoxikace na jaře nebo na podzim, která díky obsahu zeleného ječmene doplní do těla potřebné vitamíny a minerály.

Pro co nejlepší výsledek detoxikace se doporučuje užívat celou kúru Golden Yacca Plus 70 g (1 celé balení) bez přerušení.

Výživový doplněk Golden Yacca není určen jako náhrada pestré stravy ani léků. Člověk, který užívá preparát Golden Yacca se i nadále řídí radami svého lékaře. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Případné předávkování nemá škodlivé účinky.

Dávkování Golden Yacca nebo Golden Yacca Plus pro děti (od 3 do 10 let):

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

  • první týden jen půl tobolky, nejlépe ráno.
  • druhý týden 2x půl tobolky denně, půl tobolky ráno a večer.

Děti nad 10 let užívají normálně dávky jako dospělí a měly by užít alespoň dva flakony.

Obecné instrukce k dávkování Golden Yacca:

Užívejte raději menší dávky denně než jednorázově hodně. Začínejte s nízkými dávkami, obzvláště pokud nemáte žádné nebo jen malé předešlé zkušenosti s detoxikací. Doplněk stravy Golden Yacca nemá žádné vedlejší účinky a není návykový.

Nepřehánějte. Známé pořekadlo ,,Méně je více“ platí i při detoxikaci pomocí saponinů. Vymezte si vždy určitou dobu v průběhu roku, kdy se budete svědomitě věnovat detoxikaci a přizpůsobte tomu i váš životní styl.

Užívejte tutéž dávku produktu se stejným podílem saponinů po dobu několika dnů nebo týdnů. Pozorujte na sobě účinky a dle potřeby (ne)upravujte dávku.

Berte v úvahu možné vedlejší projevy detoxikace. Golden Yacca je přírodní výživový doplněk na bázi saponinů, přesto však tolerance a reakce organismu na detoxikaci může být různá. Proto se zřídka na začátku detoxikace mohou vyskytnout i krátkodobé doprovodné příznaky, např. v případě ekzémů může na začátku užívání dojít k zhoršení stavu nebo u artrózy se může vyskytnout dočasné zhoršení bolesti kloubů.

Způsob a průběh detoxikace konzultujte se svým lékařem, pokud jste prodělali závažnější onemocnění nebo pokud trpíte nějakou chronickou nemocí.

Golden Yacca kontraindikace: U přípravku Golden Yacca existuje jen jedna kontraindikace – přípravek Golden Yacca nesmí užívat osoby po transplantaci celého orgánu (kostní dřeň, ledviny, srdce apod.).

Zlomeniny (fixace pomocí šroubů), zubní implantáty, umělé nitrooční čočky a rekonvalescence po operaci nejsou kontraindikací při užívání produktu Golden Yacca.

Jak zjistit že užíváte kvalitní výživový doplněk s obsahem saponinů

Dozvíte se V TOMTO ČLÁNKU:
Jak rozlišit kvalitní výživové doplňky s obsahem saponinů