Saponiny a jejich vliv na lidské tělo

Stravování je neodmyslitelnou součástí našeho života a jedna ze základní životních potřeb, díky které naše tělo získává potřebné živiny a energii pro každodenní činnosti. Aby naše tělo mohlo fungovat bezchybně, je potřeba dodržovat zásady správného stravování – jíst pestrou stravu, jíst pomalu a pravidelně a dodržovaný pitný režim.

Během života se však přijatá, ale i špatně strávená potrava usazuje v našem organismu, což ve většině případů bývá počáteční fází vzniku různých onemocnění. Proto je potřebné tělu dopřát čas od času detoxikační kúru, aby naše tělo dokázalo přes potravu přijímané živiny plnohodnotně zpracovat a aby se správně nastartovaly funkce našeho imunitního systému a metabolismu.

Jelikož je v současnosti na výběr vícero možností detoxikace organismu, je velmi důležité se rozhodnou pro tu správnou a účinnou detoxikační metodu, jakou je například pro organismus šetrná metoda detoxikace pomocí saponinů.

Jaký účinek mají saponiny v lidském těle?

Saponiny mají v těle očisťovací schopnost (název odvozený z lat. slova sap – mýdlo) – pomáhají při odbourávání odpadových látek a jedů z těla a následně tím zlepšují celkový proces trávení a vstřebávání výživných látek ze stravy. Saponiny jsou bioaktivní složky obsažené hlavně v rostlinách. V přírodě se vyskytuje víc než 150 druhů saponinů, které mají vícero účinků. Výživový doplněk Golden Yacca obsahuje saponiny, které se získávají z rostliny Yucca Shidigera a podporují látkovou výměnu v organismu.

Prázdný
Prázdný

Odkud se saponiny získávají?

Saponiny jsou přírodní organické sloučeniny, které se nacházejí v různých druzích rostlin. Největší obsah saponinů však obsahuje rostlina Yucca Schidigera, divoce rostoucí palma, která se vyskytuje ve vysoce položených pouštích v USA.

Saponiny se z rostliny Yucca Schidigera extrahují do formy krystalického prášku za pomoci speciálních zpracovatelských technologií, přičemž se přirozený účinek saponinů zachovává. Rostlina se zpracovává výhradně bez použití chemických přísad a konzervačních prostředků.

„Saponinové složky, které se vyskytují v rostlině Yucca Shidigera, snižují povrchové napětí všech sedimentů a škodlivých prvků v krvi, ředí je a tímto způsobem pomáhají k jejich odstranění z lidského těla, čímž pomáhají detoxikovat organismus.“
(schválené zdravotní tvrzení podle platných nařízení a odborného výkladu EU).

Co je to Golden Yacca?

Golden Yacca je doplněk stravy, který obsahuje přírodní saponiny – účinné látky, které pomáhají snižovat povrchové napětí v celém organismu. Snižováním povrchového napětí přispívají saponiny k rozředění a postupnému odstraňování různých pevných částic, které se usazují v našem těle. Tím, že saponiny odstraní tyto usazeniny z lidského těla, které vznikají především nesprávnými stravovacími návyky, napomáhají k celkové detoxikaci organismu.

Prázdný

DETOXIKACE ORGANISMU

Saponiny obsažené v rostlině Yucca Schidigera pomáhají k detoxikaci organismu.

Prázdný

PROČIŠTĚNÍ TĚLA

Obsažené saponiny pomáhají k pročištění organismu a odstraňování odpadových produktů látkové přeměny z lidského těla.

Prázdný

SNÍŽENÍ NAPĚTÍ

Výtažek z Yucca Schidigera snižuje povrchové napětí škodlivých elementů v krvi, ředí je a tímto způsobem pomáhají k jejich odstranění z lidského těla.

"Doporučuji všem" 

Golden Yacca je opravdu skvělá. Užívám ji více než 10 let a bez Golden Yaccy bych ve vrcholovém sportu tak dlouho nevydržel. Golden Yaccu doporučuji všem.

JOSEF VÁŇA
osminásobný vítěz Velké pardubické
dostihový jezdec a trenér

"Detoxikace"

Příprava na kulturistickou soutěž klade extrémní nároky na fyzickou a psychickou stránku jedince. V procesu regenerace po soutěži a detoxikace se vždy můžu spolehnout na výživové doplňky Golden Yacca.

DALIBOR SUSNYAK
Mistr Slovenska v kulturistice 2014

GY Magazín

Novinky a články na téma detoxikace těla pomocí saponinů, které tvoří 
hlavní složku výživového doplňku Golden Yacca.

Zásady ochrany osobních údajů

Používáme cookies, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. More info...